Dodany: 2013-01-18 12:00:11
 

Łóżka piętroweNajczęściej mają zastosowanie w małych mieszkaniach i niewielkich pokojach. Mowa o łóżkach piętrowych, które w dzieciństwie były marzeniem każdego z nas, a kiedy przyszło co do czego i okazało się, że nie jest to wcale tak fajne rozwiązanie – łóżka olsztyn piętrowe znikały z polskich mieszkań.

 

Łóżka olsztyn piętrowe to nie wymysł – to coś, co pozwala zaoszczędzić sporo miejsca, przestrzeni w małym mieszkaniu, zwłaszcza, kiedy trzeba w jednym małym pokoiku na przykład umieścić 3 osoby. Łóżka olsztyn piętrowe to takie , które jak sama nazwa mówi ułożone są względem siebie piętrowo. Ktoś śpi na górze, ktoś na dole, a jeszcze ktoś inny w środku.

 

Takie łóżka olsztyn to również standard w wojsku, czy innych tego typu placówkach, gdzie w jednym pokoju sypia więcej niż 2-3 osoby, a trzeba zmieścić w tym pokoju jeszcze inne przedmioty i meble. Łóżka olsztyn piętrowe to więc raczej konieczność niż coś, co jest wygodne i powszechnie stosowane z powodu tego, że jest ciekawe, dziś odchodzi się od tego typu rozwiązań tworząc łóżka wzajemnie zasuwające się na siebie, które można pod siebie wsunąć kiedy się nie śpi. Jest i oszczędność miejsca i estetyka, której nie mają piętrowe łóżka..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Łóżka piętrowe
Nick: